zemní vruty

Zemní vruty Krinner (zavrtávací tyče), šroubové základy, plastové vruty do země...

Zemních vrutů lze využít k zakládání staveb jako dřevostavby, altany, terasy, ploty a jiné. 
Prodejce: SmartHEL s.r.o., Praha - Staré Město, Rybná 716/24


Značení zemních vrutů Krinner: Nové značení zemních vrutů ZDE. | Porovnání cen vrutů a betonu: Zemní vruty vs. betovnoé základy ZDE

Plastová i hliníková okna a dveře

Dnešní doba je příliš hektická a nutí lidi šetřit jak časem, finančními prostředky tak lidskými zdroji. Když se rozhodujeme pro rekonstrukci či novostavbu, tak zvažujeme z jakých materiálů stavět a z jakých materiálů budou doplňky. Okna a dveře jsou důležitou a nedílnou součástí každého domu či bytu a tvoří její profil.

Plastová okna

D důvodů praktičnosti, výhodnosti a také snadné dostupnosti jsou většinou volena plastová okna, která Vám poskytnou vynikající tepelně technické vlastnosti a jsou oproti starým dřevěným oknům nenáročná na jejich údržbu. Každý z nás, kdo měl ve svém bytě, či domě stará dřevěná okna, jistě rychle rád zapomene na jejich pracné opalování, následné natírání, jejich často hnijící rámy a ruce plné zadřených třísek když jsme je chtěli umýt. I přes všechna tato samá pozitiva se v praxi můžete setkat s domněnkou, že plastová okna jsou jen bílá a je na nich proto vidět každá šmouha a to zejména ženy odradí od jejich koupě.

My Vám nabízíme hned několik způsobů povrchových úprav Vašich plastových oken, u kterých si vyberete z velké škály barev, několika druhů povrchu, velmi oblíbený je například povrh imitující barvu včetně struktury dřeva. Technologie dnešní doby jsou natolik vyspělé, že umožňují volbu vnitřní strany profilu například v barvě imitace mahagonu, pro docílení souladu s nábytkem v obývacím pokoji, a venkovní stranu v odstínu krémové, která bude ladit s barvou omítky Vaší fasády. Odpadá tak obávat, že při otevření okna na Vás zasvítí bílý profil. Aby vzhled Vašich nových oken byl dokonalý, je možné sladit i barvu vnitřních a vnějších parapetů s barvou Vašich oken. A přitom svojí jednoduchou a velmi účelnou konstrukcí tyto plastová okna splňují náročné požadavky kladené na tepelnou izolaci oken a dveří.

Hliníková okna

Hliník je vysoce jakostní materiál pro výrobu oken, který vyniká především svojí dlouhou životností a neklesající hodnotou je to materiál vyhledávaný také, pro svoji tvárnost a barevnou rozmanitost. Jedním z hlavních důvodů volby tohoto materiálu je jeho jednotný vzhled, nadstandardní izolace, pevnost a všestranná možnost použití pro novostavby i renovace. Takto precizně zpracovaná, energeticky úsporná okna navíc disponují všemi přednostmi hliníku ke kterým se řadí například dlouhá životnost, pevností, různé možnosti v realizaci vhledu i u větších okenních formátů.

Pro možnost exaktně přizpůsobit okenní komfort Vašim nárokům a požadavkům, máme pro Vás k dispozici širokou škálu prakticky všech běžných typů otvírání, bohatou nabídku profilů a široké spektrum příslušenství. Hliníkové profily zaznamenávají velký pokrok v oblasti tepelné izolace. Díky profilaci bez tepelných mostů už nyní nehrozí žádné tepelné ztráty a promrzání. V dnešní době jsou volena hliníková okna, také pro to, že poskytují vynikající tepelně technické vlastnosti a současně jsou oproti starým oknům nenáročná na údržbu.

Ať již u novostaveb či při stále aktuálnějších renovacích obytných domů jsou hliníková okna nejlepší volbou, kterou můžete použít. Hliníková okna nabízejí celou řadu systémových variant se široce rozsáhlým příslušenstvím, které tvoří bázi pro realizaci nápaditých vzhledů.

Tato hliníková okna jsou výborně tepelně izolační, navíc disponují nedocenitelnými přednostmi hliníku. Výrobní materiál hliník má dlouhodobou životnost, pevnost a robustnost a nejrůznější možnosti v realizaci jeho vhledu. Hliníková okna v nynější době nejlépe šetří energii a tím i vysoké náklady vynaložené za vytápění. Těchto vynikajícíh hodnot se dosahuje rozšířením izolační zóny a optimalizací středové izolační přepážky. Další pozitivum u hliníkových oken jsou optimalizované těsnící systémy, které jsou aplikované v okenních profilech a ty garantují vedle výborné tepelné izolace také vynikající izolaci proti nežádoucímu, venkovnímu hluku a povětrnostním podmínkám. Tato vlastnost zajistí Vaše větší pohodlí.

Pokud máte zájem o služby týkající se výroby a montáže oken, neváhejte kontaktovat některou z našich poboček V Okno.Články na této stránce:
Typy skel u oken

Typy skel u oken

Rozdíly v typech použitých skel u plastových, dřevěných i hliníkových oken.
Rady a tipy jak vybrat okna

Rady a tipy jak vybrat okna

Výběr a použití vhodných oken, co vše okna ovlivňují. Jejich základní funkce.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Video se zemními vruty Krinner pořadu Rady ptáka Loskutáka
Prezentace a praktické ukázky zemních vrutů v pořadu TV Nova "Rady ptáka Loskutáka" Video je zaměřeno především na "hobby" vruty a ukázky jejich aplikace.
Představení firmy Krinner - výrobce zemních vrutů
Oficiální video firmy Krinner výrobce našich zemních vrutů. Video je přehledem všech produktů a technologií.
Více videí o vrutech
Plot řešen zemními vruty neni klasifikován stavba! Z legislativního hlediska není plot postaven pomocí zemních vrutů brán jako stavba. Nemusíte tedy žádat stavební povolení.
Množstevní slevy dle zakázky Pro výrazné množstevní slevy nás neváhejte kontaktovat s poptávkou. Voletje naši linku nebo nejlépe zašlete svou poptávku emailem. Obratem Vám zašleme kalkulaci.
Váš košík je zatím prázdný...

Důvod Vaší návštěvy na Zemních vrutech EU

Zajímám se o tuto technologii, nákup však neplánuji.
výsledek ankety
13
Plánuji nákup a hledám hledám nejnižší cenu.
výsledek ankety
121
Zvažuji zdali se mi investice do vrutů vyplatí oproti klasickému betnovaní.
výsledek ankety
95
Zvažuji nákup vrůtů pro domací použití.
výsledek ankety
56
Hledám průmyslového dodavatele zemních vrutů.
výsledek ankety
9
 
Archiv anket

Často hledáte: zemní vruty, ukotvení solárních panelů, vruty na ploty, vruty pro sloupy,

Kopírování struktury webu či jakýchkoli zdrojů uvedených na www.zemni-vruty.eu a jejich částí, je zakázáno. Veškeré případy porušení budou řešeny soudní cestou.

© Zemní vruty .eu 2010   |   Tel. na eshop (420) 603 251 609   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign
webmarketing

tabulka únosnosti zemních vrutů
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím