zemní vruty

Zemní vruty Krinner (zavrtávací tyče), šroubové základy, plastové vruty do země...

Zemních vrutů lze využít k zakládání staveb jako dřevostavby, altany, terasy, ploty a jiné. 
Prodejce: SmartHEL s.r.o., Praha - Staré Město, Rybná 716/24


Značení zemních vrutů Krinner: Nové značení zemních vrutů ZDE. | Porovnání cen vrutů a betonu: Zemní vruty vs. betovnoé základy ZDE

Kotouče pro maximální výkon

Zemní vruty eu spolupracují s GSP Zborovice

Naše společnost je špičkou na trhu s nářadím a příslušenstvím. A to díky spolupráci s firmou GSP Zborovice Pilové kotouče.

Vysoký výkon za příznivé ceny

Jednoznačně se řadíme na vrcholnou příčku ve výzkumu a vývoji nástrojů. Naše nástroje jsou vždy nejostřejší s nejtvrdšími zuby pro provádění perfektních řezů.

Každý kotouč přímo na míru

Každý námi vyrobený pilový kotouč Vám upravíme přesně na míru, např. chromový povrch kotoučů zabrání ulpívání zbytků lepidel či pryskyřice, provádíme úpravy proti:

  • nadměrné hlučnosti,
  • otřepu,
  • pro větší tvrdost
  • a mnoho jiných.

Kotouče lze upravit antivibračními drážkami, které se vyplní oranžovým polyuretanem a s touto úpravou docílíme výrazně nižší hlučnosti i vibrací.

Řezání pomocí laseru

Těla kotoučů jsou pomocí laseru vyřezána z prvotřídní oceli s tvrdostí až 42, 44 HRC. Pomocí PC technologie se každý kotouč vyváží a tím se mu zajistí dokonalé vyvážení. Speciálně vylisovaného proužku na těle kotouče je ochráněn kotouč proti vnitřnímu pnutí a zároveň se tak zvyšuje tuhost a stabilita kotouče.

Náš servisní technik Vám pomůže stanovit optimální počet a tvar zubů, které jsou vždy precizně naostřené, vyrobené z optimálně tvrdého tvrdokovu a tak Vám garantují hladký a lehký řez.

Tato řada pilových kotoučů s chromovaným povrchem, které mají extrémní výdrž i při vysokém zatížení a řezu těch nejtvrdších deskových materiálů, zaručí Vaši maximální spokojenost.

Vaše kotouče Vám naostříme, aby byly přesně tak ostré jako nové z výroby. V našem servisním místě se postaráme také o vyčištění a případné opravy zubů. Proto svěřte tuto Vaši starost našim profesionálům. Pro více informací nás kontaktujte přes oficiální stránky: www.gspzborovice.cz

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Video se zemními vruty Krinner pořadu Rady ptáka Loskutáka
Prezentace a praktické ukázky zemních vrutů v pořadu TV Nova "Rady ptáka Loskutáka" Video je zaměřeno především na "hobby" vruty a ukázky jejich aplikace.
Představení firmy Krinner - výrobce zemních vrutů
Oficiální video firmy Krinner výrobce našich zemních vrutů. Video je přehledem všech produktů a technologií.
Více videí o vrutech
Plot řešen zemními vruty neni klasifikován stavba! Z legislativního hlediska není plot postaven pomocí zemních vrutů brán jako stavba. Nemusíte tedy žádat stavební povolení.
Množstevní slevy dle zakázky Pro výrazné množstevní slevy nás neváhejte kontaktovat s poptávkou. Voletje naši linku nebo nejlépe zašlete svou poptávku emailem. Obratem Vám zašleme kalkulaci.
Váš košík je zatím prázdný...

Důvod Vaší návštěvy na Zemních vrutech EU

Zajímám se o tuto technologii, nákup však neplánuji.
výsledek ankety
13
Plánuji nákup a hledám hledám nejnižší cenu.
výsledek ankety
122
Zvažuji zdali se mi investice do vrutů vyplatí oproti klasickému betnovaní.
výsledek ankety
95
Zvažuji nákup vrůtů pro domací použití.
výsledek ankety
56
Hledám průmyslového dodavatele zemních vrutů.
výsledek ankety
9
 
Archiv anket

Často hledáte: zemní vruty, ukotvení solárních panelů, vruty na ploty, vruty pro sloupy,

Kopírování struktury webu či jakýchkoli zdrojů uvedených na www.zemni-vruty.eu a jejich částí, je zakázáno. Veškeré případy porušení budou řešeny soudní cestou.

© Zemní vruty .eu 2010   |   Tel. na eshop (420) 603 251 609   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign
webmarketing

tabulka únosnosti zemních vrutů
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím