zemní vruty

Zemní vruty Krinner (zavrtávací tyče), šroubové základy, plastové vruty do země...

Zemních vrutů lze využít k zakládání staveb jako dřevostavby, altany, terasy, ploty a jiné. 
Prodejce: SmartHEL s.r.o., Praha - Staré Město, Rybná 716/24


Značení zemních vrutů Krinner: Nové značení zemních vrutů ZDE. | Porovnání cen vrutů a betonu: Zemní vruty vs. betovnoé základy ZDE

Sprchové kouty a koupelny

Nabízíme širokou škálu koupelnových van a sprchových vaniček a vířivých van, také sanitární akrylátové vany s perličkami v různých tvarech a velikostech. Nabízíme optimální řešení pro všechny rozpočty, jak vytvořit z vaší staré koupelny snovou koupelna.

Nabízíme řadu akrylových van, které jsou nabízeny v různých variantách, jako jsou:

  • rohové vany
  • obdélníkové vany
  • šestihranné vany
  • osmiboké vany
  • kulaté vany
  • volně stojící vany.

Všechny tyto výrobky jsou nabízeny z vysoce kvalitních materiálů a za rozumné ceny. S těmito výrobky můžete udělat vaši koupelnu luxusní, moderní, nadčasovou nebo i starožitnou. Všechny produkty nabízené v našem obchodě jsou založeny na dlouholeté zkušenosti ve výrobě.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká akrylátových výrobků, pak kontaktujte přímo naše specializované pracovníky, kteří vám ochotně poradí. Jsme připraveni na všechny otázky, které se týkají kolem van, sprchových van, vířivek nebo příslušenství kompetentně a profesionálně zodpovědět.

Argumenty pro pořízení našich van

  • všechny vany vyrobené z vysoce kvalitního sanitárního akrylátu,  mohou být často leštěné a podléhají pouze mírným poškozením,
  • jsou robustní, nenáročné na údržbu a energeticky úsporné,
  • jsou protihlukové a izolační.

Již nejste spokojeni s designem vaší koupelny? Máte pouze vanu nebo sprchovou vaničku a chcete víc? Vaše koupelna se stala časem nevzhledná a nemoderní? Pak máme perfektní řešení pro vás!

Výroba van na zakázku

Vyrobíme vám vanovou vložku, která odpovídá nové nejlepší akrylátové vanové kvalitě, v souladu s rozměry vaší stávající vany.

Vany a sprchové vaničky s vložkami jsou levné a rychlé, novou vanu budete mít bez prachu, špíny a poškození obkladů. Při instalaci nové vanové vložky se nařeže pouze štěrbina k zapuštění, s pomocí vakuových panelů se předehřeje v 5 mm akrylát, který umožní instalaci nové vanové vložky ve staré vaně. Po montáži vanové vložky se vana naplní vodou z důvodu rovnoměrného zatížení a správnému umístění silikonových kloubů.

Celý tento proces trvá asi 2 hodiny a druhý den se můžete zase koupat, nebo sprchovat v novém sprchovém koutě. Rychle a snadno získáte novou robustní vanu či sprchovou vaničku, která je nenáročná na údržbu a energeticky úsporná bez větší námahy.

Úspora místa je snadná s kombinací vany a sprchového koutu! Pro více informací a nákup v internetovém obchodě navštivte oficiální stránky www.spchove-kouty.as

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Video se zemními vruty Krinner pořadu Rady ptáka Loskutáka
Prezentace a praktické ukázky zemních vrutů v pořadu TV Nova "Rady ptáka Loskutáka" Video je zaměřeno především na "hobby" vruty a ukázky jejich aplikace.
Představení firmy Krinner - výrobce zemních vrutů
Oficiální video firmy Krinner výrobce našich zemních vrutů. Video je přehledem všech produktů a technologií.
Více videí o vrutech
Plot řešen zemními vruty neni klasifikován stavba! Z legislativního hlediska není plot postaven pomocí zemních vrutů brán jako stavba. Nemusíte tedy žádat stavební povolení.
Množstevní slevy dle zakázky Pro výrazné množstevní slevy nás neváhejte kontaktovat s poptávkou. Voletje naši linku nebo nejlépe zašlete svou poptávku emailem. Obratem Vám zašleme kalkulaci.
Váš košík je zatím prázdný...

Důvod Vaší návštěvy na Zemních vrutech EU

Zajímám se o tuto technologii, nákup však neplánuji.
výsledek ankety
13
Plánuji nákup a hledám hledám nejnižší cenu.
výsledek ankety
121
Zvažuji zdali se mi investice do vrutů vyplatí oproti klasickému betnovaní.
výsledek ankety
95
Zvažuji nákup vrůtů pro domací použití.
výsledek ankety
54
Hledám průmyslového dodavatele zemních vrutů.
výsledek ankety
8
 
Archiv anket

Často hledáte: zemní vruty, ukotvení solárních panelů, vruty na ploty, vruty pro sloupy,

Kopírování struktury webu či jakýchkoli zdrojů uvedených na www.zemni-vruty.eu a jejich částí, je zakázáno. Veškeré případy porušení budou řešeny soudní cestou.

© Zemní vruty .eu 2010   |   Tel. na eshop (420) 603 251 609   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign
webmarketing

tabulka únosnosti zemních vrutů
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím